Şamar Oğlanı İzle

Şamar Oğlanı filmi yanılmıyorsam Tv’de ilk kez 28 OCAK 2010 Perşembe günü gösterilecek.

Filmin Türü : Komedi / Romantik Komedi..Filmin Vizyona Giriş Tarihi : 18 Ocak 2008..Filmin Yönetmeni : Peter Hedges..Filmin Senaristi: Peter Hedges , Pierce Gardner..Filmin Görüntü Yönetmeni : Lawrence Sher
Filmin Yapım Senesi / Ülkesi : 2007, ABD..filmin Oyuncu Kadrosu..Steve Carell (Dan Burns) , Juliette Binoche (Marie) , Dane Cook (Mitch Burns) , Alison Pill (Jane Burns)

Filmin Özeti
Dan Ashburn üç kız çocuğuna sahip dul bir baba ve ün salmış bir köşe yazarıdır. Bir aile toplantısında arkadaş olduğu Beth’e aşık olur. Ancak Sonradan Duyar ki Beth Dan’in erkek kardeşinin sevgilisidir !!! Köşe yazıları ile herkesi bilgilendiren Dan bu kez kendiyle çelişki yaşamaktadır..Bir Çok romantik komedide boy gösteren Steve Carell,ödül zengini Fransız oyuncu Juliette Binoche ile sevimli bir ikili olmayı başarmış.
Peter Hedges’ın yönettiği ve Steve Carrel, Juliette Binoche, Dane Cook ile Alison Pill gibi güçlü isimleri biraraya getiren Şamar Oğlanı romantik komediden hoşlananlarını yüzünü güldürecek.

Dan Ashburn, yalnız bir baba ve yazılarında sorunları olanlara öğüt veren ünlü bir köşe yazarıdır. Bir aile toplantısında tanıştığı Beth’e aşık olur.

Beth güzel, zarif ve eğlencelidir ancak ortada bir sorun vardır: Beth, Dan’in erkek kardeşinin kız arkadaşıdır! Bu durumda acaba Dan okurlarına verdiği öğütleri kendisine uygulayabilecek midir?

Filmi seyretmeniz için gereken sağlam bağlantıları bulduktan sonra buraya eklemeyi düşünüyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir