SİVASSPOR – SHAKTAR DONESK MAÇI

 UEFA Avrupa Ligi’nde play off kuraları çekildi. Benim bu yazıda bahsedeceğim eşleşme Sivasspor ile son UEFA Kupası şampiyonu Shakthar Donetsk eşleşmesi.

Avrupa Ligi play-off aşaması ilk maçları 20 Ağustos’ta, rövanşları ise 27 Ağustos’ta oynanacak. Fakat bildiğim kadarıyla SHAKTAR DONESK takımı Süper Kupa maçı oynayacağı için bu tarih kesin bir tarih değil ikinci maç birkaç gün önceye alınabilir. O konuda bir haber olunca www.hayhay.net sitemizde yer veririz.

Sivasspor Şampiyonlar Ligi’nde bu takımla eşleşebilirdi bence Anderlecht eşleşmesinden de daha iyi olabilirdi. En azından elenince bu daha doğal karşılanırdı. Fakat kısmet Uefa Avrupa Ligi’neymiş. :)

Şimdi gözler Uefa Avrupa Ligi’nde ve tüm takımlarımızda. Bunlar içinden Sivasspor en zor rakibi çekmiş olmasına rağmen ikinci Anderlecht maçındaki özgüveni yüksek ve mücadeleci futbol umut verdi. Sivasspor’un aynı performası gösterebileceğini düşünüyorum.

Çünkü şu ana kadar Avrupa deneyimi olmayan bir takımdı. Anderlecht ile oynanan ilk maçta bu tecrübesizlik ve heyecan yaşandı. Ama bundan sonra yaşanacağını tahmin etmiyorum.

Peki SİVASSPOR – SHAKTAR DONESK MAÇI HANGİ KANALDA ?

SHAKTAR DONESK ve Sivasspor maçlarının hangi kanalda olduğu ve maç tarihleri ile ilk maçın nerede oynanacağı henüz tam olarak bilgimiz dahilinde değil ama yarın ( 9 Ağustos Pazar) bununla ilgili bir yazı www.hayhay.net üzerinde yazacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir