Taksitle Fiat Doblo Safeline Kampanyası

  Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen Fiat Doblo’nun Safeline adı verilen yeni donanım versiyonu için, 2009 Temmuz ayı boyunca geçerli olacak cazip bir kampanya başlatıldığı bildirildi.

Açıklamaya girmeden önce bu konuyla ilgili yorumlarınızı yazının altından yazabileceğinizi ve benzer Yazılara da aynı bölümden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.   www.hayhay.net

Kampanya kapsamında ikisi dizel olmak üzere toplam üç motor seçeneğiyle satışa sunulan Fiat Doblo Safeline ailesine, 500 liradan başlayan taksitler ve 48 aya varan vadelerle sahip olma imkanı sunuluyor. 

Temmuz ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 23 bin 130 liradan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip Fiat Doblo Safeline modelini tercih edecek müşterilere, Fiat Finans üzerinden 48 aya kadar varan vadeyle 25 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunularak düşük peşinatla ve uygun taksitlerle uzun vadeye yayılmış çok daha rahat bir ödeme planı sunan kampanya kapsamında 5 bin 830 liralık peşinatla uygun ödeme imkanı bulunmakta.

Yapılan açıklamada, düşük işlem masraflı kredi desteğiyle Fiat Doblo Safeline satın almak isteyen tüketicilerin, showroomdan çıkmadan sadece T.C. kimlik numaralarını vererek kredi başvurularını zahmetsizce gerçekleştirebildikleri ve temmuz ayında satın alma tercihini Fiat Doblo Safeline’dan yana kullanan tüketicilere Fiat Finans’tan kredi kullanmaları durumunda ayrıca 3 yıl veya 100 bin km uzatılmış garanti hediye edildiği ifade edildi.

“Taksitle Fiat Doblo Safeline Kampanyası” üzerine 3 yorum

  1. hicte soylendıgı gıbı degıl arkadaslar kanpanya yazdıgı gıbı degıl oraya gıttımdedıklerı fıat cargo ıcın gecelı cam yok koltuk yok ınsanları kandırıyorlar safelineler 25 bınden baslıyor 48 ay taksıt 32 mılyon ytl oluyor ayrıca takasa gırınce 8 mılyonluk aracınada 6.5 bın sayarlar yanı orta sınıf ınsanlarına alması cok zor hıcte yazıldıgı gıbı degıl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir