YAPIM AŞAMASINDA SAYFASI

Zaman zaman internette gördüğümüz sayfalarda bir ibare dikkatimizi çekiyor. Mutlaka sizler de denk gelmişsinizdir diye düşünüyorum. Sayfalarda bazen bir resimde bazen direkt yazı olarak YAPIM AŞAMASINDA yazar.

Yapım aşamasında denildiği zaman aslında sayfanın yakın bir zamanda faaliyete geçirileceği anlamı çıkarılmalıdır. Ama ülkemizde bu durum anlaşılıyorki yüzde yüz olarak kabul görmemiş.

Bazen öyle denk geldiğim sitelere bakıyorum bir index sayfası atmışlar. Belki aylardır YAPIM AŞAMASINDA yazıyor. Merak ediyorum acaba o siteyi yapanlar gerçekten Yapım aşamasında mı diye ? Zaten Yapım Aşamasında ifadesi de ilginç bir ifade. Aşama demek başlanılan bir işte belli mesafe katedildiği anlamına gelir. Ama görüyoruzki başlanılmayan işlerde bile YAPIM AŞAMASINDA denilebiliyor.

Her neyse hala YAPIM AŞAMASINDA sayfası yapmak isteyenler için kolay bir metod var. Bir tane YAPIM AŞAMASINDA resmini (mesela bu konuda kullandığımız resim gibi ) img koduyla sayfanın ortasına koyacaklar YAPIM AŞAMASINDA diyecekler. İşte bu kadar.. :)

“YAPIM AŞAMASINDA SAYFASI” üzerine bir yorum

  1. Yapım aşamasında indexi bulunan steleri eleştirmeni anlıyorum ama birde şöyle düşün. Proje bazındaki sitelerde bu süreç dediğin gibi uzun oluyor. e haliyle hem tasarımla hemde yazılımla uğraşmak meşaket gerektiren bir iş. Diğer bir husussa ödemesi yapılmayan webmasterlar. Eğer bir webmaster iseniz ödeme almadan emin olunki siteyi sizde yayına atmazsınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir