2010 Dünya Kupası Formaları

Merak ettiğim konulardan bir tanesi de Dünya Kupasında yer alacak takımların nasıl formalar giyeceği ? O nedenle Dünya Kupasında giyilecek formalar belli oldukça burada yazmaya çalışacağım.

Bilmiyorum sürpriz forma tasarımları falan olur mu ? Ama tahminime göre görsel anlamda da bu Dünya Kupası bir şov olacak. Özellikle Arjantin v.b. gibi Dünya Kupası ile özdeşleşen ülkelerin formalarının kendileriyle özdeşleşen tasarımlarda olmasını bekliyorum. Tabi klasik forma olacak dediysek eski formaları giyecekler demedik değil mi ? Tahminime göre takımlar klasik formalarının yanı sıra farklı arayışlara da girebilirler. Ama klasik formalarını ilk etapta kullanacaklar diye düşünüyorum. Yalnız klasik formalar üzerinde yeni bir tarz , ufak değişiklikler olacak diye düşünüyorum.

Zamana uygun bir şekilde üzerinde ince rötuşlar yapılan klasik formalar göreceğiz gibime geliyor. Bakalım Dünya Kupası’ndan önce belli olacak nasılsa formalar.

Biz de www.hayhay.net olarak formalar  belli oldukça yayınlayacağız.

"2010 Dünya Kupası Formaları" yazısı 13 Ocak 2010 tarihinde saat 19:59 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz