Darbeyle İlgili Beste Uyarlamışlar

Son günlerde gündemde olan Balyoz planıyla ilgili bir habere gözüm takılınca bir de ne görüyüm.

Bütün mesele nerden girdiğimi bilmediğim aktifhaber.com sitesindeki Çizgilerle Darbe Planları konusunu okumaya başlamamla ortaya çıktı. Konuyu ilgi çekici buldum ve darbeyle ilgili hazırlanmış komik karikatürlere bakarken yorumları okumaya başladım. Ve bir yorum çok komik geldi bana.

Aynen şöyle diyordu yorum sahibi ;

Ey Cuntacı, Ey Mason, Ey Mandacı

Olmaz artık, kapı açık! Arkanı dön ve çık; istenmiyorsun artık! Bir zamanlar sen de bana acımadın; Yalnız kaldım, yıkılmadım, ayaktayım!.. Oh yaşadım, yaşıyorum!.. Başım yukarda meydan okuyorum; hayata ve sana !.. Gönlüm doluyor aşkla, barıştım bak hayatla !.. Başladım yaşamaya hey hey !… Şimdi gel de gör beni; bambaşka biri !.. Topladım dağılan kalbimin her köşesini… Olmaz artık, kapı açık! Arkanı dön ve çık; istenmiyorsun artık!..

23 Ocak 2010 Cumartesi 20:30’da yapılmış bir yorum. Ve konuyu böylece belirttikten sonra ordaki haberde yer alan komik karikatürlerden birisi ekleyelim ;

"Darbeyle İlgili Beste Uyarlamışlar" yazısı 24 Ocak 2010 tarihinde saat 00:36 sularında "Mizah,Siyaset" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz