Bursa Anatolium Alışveriş Merkezi

Bursa’da Yeni Yalova yolu üzerinde Bursa terminali yanında 84 bin metrekarelik alana kurulan Anatolium Alışveriş Merkezi 30 Mart 2010’da kapılarını açacak. Maya Holding Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat Grubu ile Hollandalı Corio tarafından projelendirilen Anatolium, Bursa ve çevresinde ticaret hayatına yeni bir canlılık kazandıracak.

30262 Proje yatırımı ve geliştirilmesi Maya Grubu tarafından yapılan ve nihai yatırımcısı Corio Grubu olan Anatolium Bursa Alışveriş Merkezi, Mart 2010’da kapılarını Bursalılara açacak.

Bursa-İstanbul yolu üzerinde, planlanan Bursaray hattı üzerinde yer alacak alışveriş merkezinin, yaklaşık 84 bin metre kare satış alanı ve 2 bin 300 araç kapasiteli kapalı ve açık otoparkı ile Bursa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olması bekleniyor.

Alışveriş merkezinin 4 ana kiracısının IKEA, CarrefourSa, yapı market Leroy Merlin ve elektronik mağaza Best Buy olacağı biliniyor.

Anatolium Bursa hakkında bilgileri bulabileceğiniz Avm’nin resmi internet sitesi anatolium-bursa.com adresinde faaliyet gösteriyor.

Sitede yazılanlara göre 187.798 metre karelik Alışveriş Merkezi alanına sahip olan Anatolium , 165 mağazadan oluşacak. Avm katları olarak Z+1 şeklinde bir düzenleme yapılmış. 307 açık ve 1950 kapalı otopark kapasitesi ile müşterilere hizmet verilecek.

IKEA , Leroy Merlin, Best Buy ve Carrefour Bursa Anatolium’da faaliyet gösterecek. 175.000 metre kare kapalı alan ve Bursa Pazarı Anatolium’un cazip noktaları. Şimdiden hayırlı olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir