Goldmaster Çift Hatlı Cep Telefonları

Çift Hatlı cep telefonları araştırmasına Goldmaster markalı modellerden başladık..

General Mobile marka cep telefonum tam garanti süresinin sona ermesinden birkaç gün sonra arıza yapınca yeni bir cep telefonu alma zarureti doğdu. İkinci el sıfır derken şu anda sadece üç markayı takip etmeye karar verdim. Bunlar Samsung, Lg ve Goldmaster.

Şu an için en fazla Samsung modelleri üzerinde duruyorum. Ama Goldmaster marka Çift Hatlı Cep Telefonları olduğunu da öğrenince bir nebze de olsun şaşırmadım değil. Çünkü genelde Goldmaster’i Dijital uydu alıcılarından biliyordum. Sanıyorum cep telefonu markası olarak da Goldmaster dijital uydu markası Goldmaster ile aynı marka.

Her neyse Akakçe üzerinden çif hatlı telefonlar aramasında Goldmaster’in üç tane telefonuna yer verilmiş.

Bunlar Goldmaster M 90, Goldmaster M 100 ve Goldmaster M 200 modelleri.

M 100 modelinin özellikleri arasında Çift Hatlı, Bar Tipi, Kamera: 2.0 MP, Bluetooth, Radyo, MP3, TV, İşletim Sistemi: Standart sayılmış.

M 200 modelinde ise Çift Hatlı, Bar Tipi, Kamera: 2.0 MP, Bluetooth, Radyo, MP3, TV, İşletim Sistemi: Standart özelliklerine yer verilmiş.

M 90 modeli ise Çift Hatlı, Bar Tipi, Kamera: VGA, Bluetooth, Radyo, MP3, İşletim Sistemi: Standart özelliklerinden oluşuyor şeklinde belirtilmiş.

Sizler modellerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Goldmaster’in çift hatlı modelleri belki bunlarla sınırlı değildir. Bundan sonra da yeni çift hatlı modeller üretebilirler. O nedenle konu altından yorum bölümünden veya forum sayfamızdan paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir