Lockerz Nedir ?

Bu aralar çeşitli forumlarda Lockerz diye birşey duymaya başladım ve merak ettim acaba ney diye ? Merakım sonucunda yaptığım kısa araştırma ile elde ettiğim birkaç bilgiyi de www.hayhay.net üzerinde paylaşmak istedim.

Anladığım kadarıyla Lockerz diye bahsedilen şey davetiye yoluyla üye olunan Lockerz.com sitesinin hizmetiymiş.

Lockerz.com günlük anket sitesiymiş. Sitede her gün çeşitli sorular yayınlanmakta  ve kullanıcılar da bu sorulara cevap verebilmekteymiş. Soruların genelde çoğunluğun zevkleri, alışkanlıkları ve yaşam tarzı hakkında olduğu rivayet ediliyor.  

Galiba bu sorulara cevap verilerek puan toplanıyor. Puana Ptz deniliyor herhal :) Ve bu şekilde toplanan PTZ ‘lerle çeşitli ürünler satın alınabiliyor.

Mesela 600 PTZ karşılığı Apple iPod Touch 32 GB alınabiliyormuş.

Lockerz davetiye sistemiyle çalışıyor.Üye olurken kredi kartı numarası gibi şeyler istemiyor ve kısa bir zaman önce de Türkiye’ye de kargo göndermeye başladığını bildirmişler.

Sistemde şu şekilde PTZ kazanılıyormuş ; 

1 – Anketlere katılarak, doğru cevapladığınız veya cevap verdiğiniz her anketten PTZ kazanmaktasınız.

2 – Her gün siteye kullanıcı girişi yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.

3 – Sisteme her üye yaptığınız ilk 20 kişiden, kişi başı 2 PTZ kazanmaktasınız.

4 – Sisteme kazandırdığınız üyelerin sayısı 20 üyeyi geçtiğinde, artık her yapacağınız üyeden, kişi başına 4 PTZ kazanacaksınız.

5 – İlk üye olduğunuzda ve hesabınıza giriş yaptığınızda bir kereye mahsus oynayabileceğiniz oyun ile, ekranda yağan paralardan ne kadar toplarsanız o kadar PTZ kazanıyorsunuz.Sadece o oyundan 50 – 100 arası PTZ kazanabilirsiniz.

6 – Sistemde sık sık çeşitli kampanyalar yapılmakta.

Bu konuyla ilgilenirseniz diğer sitelerdeki yazılara bakmanızı ve yorumlarınızı da sayfamızın altındaki yorum bölümünden yapmanızı istemekteyiz.

“Lockerz Nedir ?” üzerine bir yorum

  1. Lockerz ile sizde kazanacaksınız!

    Lockerz, dünyaca ünlü Amazon alışveriş firmasına ait bir sistemdir. Bu yüzden alacağınız ürünlerde Amazon firmasının garantisi altındadır. Daha önceleri kurulu olan bu sistem Türkiye’ye ürün gönderimi yapmıyordu. Ancak Türkiye’yi de listeye eklemesiyle ülkemizdeki çoğu kişinin dikkatini üzerine çekmeyi başladı ve birçok ürün dağıtıldı. Sizlere kısa sürede kaliteli ürünler kazandıracak bu sisteme sadece günde bir defa girmeniz yeterlidir. Arkadaşlarınzı davet ederek (2 PTZ, 20 arkadaşınızdan sonra Z-LIST olup 4 PTZ), anketlere katılarak (2 PTZ, Z-LIST 4 PTZ) ve her giriş yaptığınızda sitenin altındaki çubuğun sol başında bulunan “LOGIN PTZ” (2PTZ) butonuna tıklayıp PTZ kazanabilirsiniz. Lockerz, diğer sistemler gibi sahte değil; herkesin güvenini kazanmış bir sistem olduğunu araştırma yaparak da anlayabilirsiniz. Tanıtım ve otomatik davetiye sitemize girip (lockerz-tr.net) “Lockerz’dan gelen bazı ürünler” ve “Nasıl Kullanacağım?” tıklayıp yardım alabilirsiniz.

    Ücretsiz ve otomatik davetiye : lockerz-tr.net adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir