GALATASARAY YENİ FORMASI : MOR MU ? LİLA MI ?

Çeşitli internet sitelerinde birkaç ay önce Galatasaray’ın yeni sezon formalarının eflatun olacağı tahminleri üzerinde birçok söylenti vardı. Kesinleşen formalarla birlikte bu söylentiler kısmen doğru çıktı.

Bazı internet siteleri 2009 – 2010 sezonunda Galatasaray’ın giyeceği formanın rengini “Lila” olarak duyururken bazıları “Mor” dediler. Bazıları da eflatun ısrarını sürdürdüler.

Şimdi formayı bir kez daha yayınlıyorum ve kararı size bırakıyorum. Yorumlarınızı da bekliyorum. Bakalım Gs taraftarları bu forma için ne düşünüyor.

"GALATASARAY YENİ FORMASI : MOR MU ? LİLA MI ?" yazısı 28 Temmuz 2009 tarihinde saat 19:24 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 14 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.GALATASARAY YENİ FORMASI : MOR MU ? LİLA MI ? yazısında 14 Yorum Yapılmış

  1. n arda*ya nde galatasaraya yakışmış bu renk!.. takım renkleriyle alakasız olmuş bnce.. GS*nin rengi sarı kırmızı*dır mor yada lila deiL bence de değişmeLi bu rnkLer.. GS*ye ve takımına hiiç yakışmamış umarım değişir!..

  2. forma süpperde her sitede dalga konusu olmuş gsnin yeni forması milka reklamındaki inkelere dönmüş die berbat bi forma ya hemen değişmasi lazım hem ne alaka bu renk :@

  3. samet özkan on Ocak 9th, 2010 at 18:38

    bas bayağı mor bu

  4. bunun erkek ıcın olanı war mı acaba :D

Yorum Yaz