Geniş Aile’de Şukufe (Zuhal Topal) Diziden Ayrılıyor Mu?

Daha önce de sizlere takip ettiğim ender dizilerden birisinin Geniş Aile dizisi olduğunu yazmıştım. Son bölümlerini çok seyredemesem de biraz benim beğendiğim halinden uzaklaştığını gözlemlemeye başlamıştım.

Şimdi internette gördüğüm bir habere göre dizide Şukufe karakterini canlandıran Zuhal Topal’ın diziden ayrılacağı söyleniyor. Haberde şöyle deniyor ;  “Kanal D’de yayınlanan ‘Geniş Aile’ dizisinin sevilen karakterlerinden ‘Şuküfe’ diziden ayrılıyor. Muğla’nın Milas ilçesinde özel bir dershanenin düzenlediği organizasyonda “Geniş Aile” dizisinin başrol oyuncusu ‘Cevahir’ karakterindeki Ufuk Özkan öğrencilerle bir araya geldi.Etkinlikte bir öğrenci dizinin son bölümünde ‘Şukufe’ karakterinin görünmediğini söyledi. Bunun üzerine oyuncu Ufuk Özkan, Şuküfe karakterini canlandıran Zuhal Topal’ın diziden ayrılacağını söyledi”

Zuhal Topal neden ayrılıyor tam olarak bilemeyiz ama tabi hemen akıllara Zuhal Topal’ın sunduğu İzdivaç programının ayrılıkta bir neden olduğu ihtimali gelebilir. Bakalım zaman ne gösterecek.

"Geniş Aile’de Şukufe (Zuhal Topal) Diziden Ayrılıyor Mu?" yazısı 10 Şubat 2010 tarihinde saat 19:54 sularında "Televizyon" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 4 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Geniş Aile’de Şukufe (Zuhal Topal) Diziden Ayrılıyor Mu? yazısında 4 Yorum Yapılmış

  1. Dizide rol olarak fazla da yer almıyordu, ayrılmasa güzel olur.

  2. bizi birakma şukefe

  3. niye gittiğini bilmiyorum ama gitmese güzel olur ama bir kaç hafta daha devam eder

  4. inşallah şukufe ayrılmaz şukufe dizide önemli yer kaplıyor. onon ayrılmasını istemiyorum.şukufe ayrılırsa ilk akla gelen izdivaç akla gelir.

Yorum Yaz