TOO LATE SAATLER


TOO LATE SAATLER

TOO LATE SAATLER hakkında bilginiz var mı ? Ben de yeni duydum. Nedir ne değildir merak ettim.

Sitelerde gezinirken yeni bir trendle karşılaştım. Neyin trendi diyecek olursanız “saat trendi” . Gerçi ben yeni karşılaştım ama belki de birkaç yıllık bir trenddir. Yani bana göre fantastik plastik  yeni bir popüler ürün Too Late adlı minimal saatler. Yalnızca üzerinde saat- dakika var ve tarih gösterebilme yeteneği de varmış. Görünümleri gerçekten çok farklı.  Too Late Watches saatlerle ilgili satışını yapan kertenpelex sitesinde şöyle denilmiş ;

İtalya’da herkesi büyülemiş olan Too Late Watches Artık Türkiye’de.  Su Geçirmeyen Darbeye Dayanıklı ve harika renklere sahip Too Late Saatler Şıklığınızdan ödün vermiyor.

Plajda – havuzda – sporda – yürüyüşte – nerede isterseniz hep yanınızda.  Esnek yumuşak plastikten üretilmiş bu saatler asla zarar görmez. Her Kıyafetinize uygun renkleri olan bu saatlerden her kıyafetinize göre ayrı bir renk alabilirsiniz. Saat Tarih ve Kronometresi Mevcuttur.

Hiç kullanan birisini de görmedim ama sanki bileklik gibi duruyor. Çok farklı bir ürün.

"TOO LATE SAATLER" yazısı 31 Temmuz 2009 tarihinde saat 21:28 sularında "Ticaret" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 1 adet yorum yapılmıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.TOO LATE SAATLER yazısında 1 Yorum Var

  1. bu saatler tek kelimeyle süper resimlerdekinden çok daha şık geçen hafta aldım ben internette görüp kertenpelex.com dan.Elime geçince kendimi tutamayıp bir renk daha aldım özellikle pembe ve beyaz çok şık.Artık ülkemizde de bu tarz ürünlerin bulunabilmesi çok güzel birşey.

Yorum Yaz