Galatasaray 2010-2011 Formaları

Süper Lig’in bitmesine artık çok kısa bir süre kala takımlarınyeni sezonu düşünmeye başladıklarını görüyoruz. Bu sene lige erken havlu atan takımlar bir bakıma diğer rakiplerine göre gelecek yılın çalışma ve planlamalarına daha erken başlamış oldular.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da takımların önümüzdeki yıl giyecekleri formaları www.hayhay.net üzerinden duyuracağız. Tabiki resmi formalar tam olarak ilan edilene kadar şimdilik taraftarın istediği veya çeşitli sitelerde ortaya çıkan forma tasarımı önerilerini şimdilik yayınlayacağız. Resmi formalar ilan edilince de aynı konu üzerinde resmi formalara yer vereceğiz.

Bu sene maalesef lige erken havlu atan takımlardan Galatasaray’ın yeni sezonda giyeceği formalar merakla bekleniyor. Önceki yıl turuncu forma ve geçtiğimiz yıl Mor forma giyen GALATASARAY önümüzdeki sezon yine ilgi çekici ve güzel tasarıma sahip formalarla sahaya çıkacaktır.

Galatasaray 2010-2011 formaları ile ilgili merak edilen bir konu takımın sarı ve kırmızı ağırlıklı renkler dışında bir başka rengi formalarında kullanıp kullanmayacağı konusu .

Bazı sitelerde şimdilik Galatasaraylı taraftarlar tasarımlarını ortaya koymuşlar ve beğeniye sunmuşlar. Buna göre şu formaları gelecek yıl Galatasaray’da 2010-2011 Formaları olarak görmek istiyorlar ;

 

 

Bir kez daha belirtmekte fayda var. Bu tasarımlar taraftarın kendi istediği önerilerdir. Resmi formalar değildir. Resmi formalar ilan edilince bu bölüme ekleyeceğiz. Galatasaraylı taraftarların önerileri ekledikleri gscimbom.com taraftar forumlarında bu tasarımlarla ilgili anketlerde taraftarlar en beğendikleri formayı oyluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir