Beşiktaş 2010-2011 Formaları

Süper Lig’in bitmesine artık çok kısa bir süre kala takımlar da yeni sezonu düşünmeye başladılar. Bu sene lige erken havlu atan takımlar diğer rakiplerine göre gelecek yılın çalışma ve planlamalarına daha erken başladılar.

Biz de geçen yıl olduğu gibi bu yıl da takımların önümüzdeki yıl giyecekleri formaları www.hayhay.net üzerinden duyuracağız. Tabiki resmi formalar tam olarak ilan edilene kadar şimdilik taraftarın istediği veya çeşitli sitelerde ortaya çıkan önerileri şimdilik yayınlayacağız. Resmi formalar ilan edilince de resmi formalara yer vereceğiz.

Bu sene maalesef lige erken havlu atan Beşiktaş ile başlıyoruz. Bazı sitelerde şimdilik Beşiktaşlı taraftarlar şu formaları gelecek yıl takımlarında  2010-2011 Formaları olarak görmek istiyorlar ;

Bir kez  daha belirtmekte fayda var. Bu  tasarımlar taraftarın kendi istediği önerilerdir. Resmi formalar değildir. Resmi formalar ilan edilince bu bölüme ekleyeceğiz. Çarşı Forum’da bu tasarımlarla ilgili taraftarın katıldığı anketlerde taraftarlar en beğendikleri formayı oyluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir