Ücretsiz Seri İlan Yazılımı Scripti : E-Classified Free

Bu aralar seri ilan sitesi projem için yazılım arıyorum. Birkaç tane script buldum ama bir türlü karar veremedim. Gezinirken bulduğum bir scripten sizleri de haberdar etmek istedim.

Bulduğum scriptin adı ; E-Classified .. Gördüğüm kadarıyla free yani ücretsiz olarak dağıtılıyor. Türkçe dil desteğini göremedim ama tahminim kolayca çevrilebilir yazılım dili Türkçe’ye. e-classifieds.net  adresinden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Scriptle ilgili şöyle bir İngilizce açıklama gördüm ;

The e-Classifieds Free Edition allows you to quickly set up your own classifieds section using easily configurable categories and other variables. All pages are generated dynamically using your settings, so there is no need to manually edit any HTML files. Users can post and delete their own ads. The admin can delete any ad posted by any user and can even delete entire categories at a time. In addition, the Free Edition shares the pleasing appearance and friendly, easy-to-use interface of our commercial versions. Available in English, French, German, Spanish, Italian, Portuguese, and many other languages.

Beğenmeyenler için bundan sonra hayhay.net üzerinde yeni scriptler tanıtmaya çalışacağımızı müjdelemek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir